Партнерське СТО

Avtoprigon.in.ua

Avtoprigon.in.ua

Наша задача – підбір, доставка, законна експлуатація та розмитнення авто з Європи та аукціонів США! Персональний підбір Відповідно до Ваших побажань і матеріальними можливостями, наші фахівці підберуть Вам найоптимальніші варіанти авто. Завдяки регулярному моніторингу живого ринку і інтернет – ресурсів, наші співробітники інформовані про найвигідніші пропозиції. Повний супровід Підписуючи договір з нами, Ви отримуєте повністю оформлений, готовий до експлуатації автомобіль. Всі документи для розмитнення авто оформляють наші фахівці спільно з юристом і брокером, тобто документація складається бездоганно. Швидка доставка з Європи і США Безпосередня доставка повністю розмитненого автомобіля здійснюється протягом найкоротших термінів – приблизно 7 робочих днів з Європи і 20-30 днів з США. Завдяки зібраному пакету документів, авто розмитнюється за адекватною ціною, транспортується і перебуває на території України абсолютно легально. Адекватна оцінка вартості автомобіля Досвід наших митних брокерів дозволяє розмитнити автомобіль без завищення митних платежів, оцінка проходить від вартості авто, зазначеної в договорі купівлі-продажу а так само за мінімальною оцінкою по базі, раніше розмитнених автомобілів.

Вартість послуг - $500

0

Рейтинг

0

Відгуки

Відгуки

Середня оцінка (на основі 0 перевірених відгуків клієнтів)

Пригон

Ціна
Якість
Швидкість
0

СТО

Ціна
Якість
Швидкість
0

Сервіси Компанії

Сертифікація

Сертифікація авто згідно вимог українського законодавства.

Перевірка авто

Перевірка історії обслуговування, участі в ДТП, страхові випадки, особливості експлуатації, тощо.

Розмитнення

Розвантаження у порту й розмитнення на українській митниці

Покупка автомобіля

Участь у торгах на аукціоні та покупка авто за прорахованим бюджетом або викуп у форматі 'Buy Now'.

Підбір авто на аукціоні

Пошук автомобіля відповідно до ваших побажань: Марка/модель, рік випуску, за ступенем пошкодження, пробіг, комплектація та інші критерії.

Доставка

Транспортування автомобіля з аукціону до українського морського порту.

Ремонт

Ремонт автомобіля під ключ для клієнта, враховуючи вимоги побажання стосовно деталей (виробник/якість), рихтування, фарбування, відновлення безпеки.

Реєстрація у СЦ МВС

Допомога в реєстрації авто у СЦ МВС